Поиск

У Кремлі розглядають жінку як «опонента Путіну» на виборах у 2018 — ЗМІ

У Кремлі розглядають можливість висування на майбутні вибори президента Росії у 2018 році жінки, яка б склала конкуренцію головному кандидату на цю посаду.

Про це з посиланням на близькі до адміністрації Путіна джерела повідомляють «Ведомости».

Видання зазначає, що наразі розглядаються 5-7 кандидаток, з яких три — з партії «Справедлива Росія». Мова йде про голову Соціал-демократичного союзу жінок Росії Наталію Велику, лідерку Національного батьківського комітету Ірину Волинець та членкиню центральної ради партії Ірину Петеляєву.

Видання зазначає, що наразі розглядаються 5-7 кандидаток, з яких три — з партії «Справедлива Росія». Мова йде про голову Соціал-демократичного союзу жінок Росії Наталіб Велику, лідерку Національного батьківського комітету Ірину Волинець та членкиню центральної ради партії Ірину Петеляєву.

Наталія Велика з цього приводу повідомила, що їй про вибори нічого не казали і це малоймовірно. Петеляєва заявила, що офіційної пропозиції не було, але їй цікаво взяти участь.

Інше джерело видання поінформувало, що також є можливий варіант — Ксенія Собчак, «яка демонструє образ сучасної молодої жінки, яка хотіла б піти в політику».

Як повідомляв Соцпортал, Молдова депортувала російського генерала разом з делегацією

Комментарии