Поиск

У Копенгагені пролунав другий за тиждень вибух

Інцидент стався перед дільницею поліції в копенгагенському районі Ньорребро, правоохоронці розшукують ймовірного зловмисника

У Копенгагені прогримів другий за останні чотири дні вибух. Інцидент стався рано вранці в суботу, 10 серпня, поруч з поліцейською дільницею в районі Ньорребро, відомому багатонаціональним складом населення. В результаті пошкоджені вікна і вхід в будівлю, в якому на момент вибуху ніхто не знаходився. Люди не постраждали.

Про це пише DW

"Без сумніву, це було умисне діяння", - заявив журналістам інспектор поліції Йорген Берген Сков. Обставини і причини інциденту з'ясовуються. Через короткий час після вибуху був помічений чоловік, тікав від поліцейської дільниці. Поліція веде його розшук.

Перший вибух в данській столиці прогримів 6 серпня. В результаті був серйозно пошкоджений фасад будівлі податкового відомства і отримала легкі поранення одна людина. За словами Скова, поки ще рано говорити про можливі зв'язки двох вибухів.

Увечері 7 серпня стався вибух перед ратушею в місті Ландскрона на півдні Швеції, знаходиться в годині їзди від Копенгагена.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Комментарии