Поиск

У КМДА спростували інформацію про скасування заборони на продаж алкоголю вночі

Керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко спростував інформацію про те, що Господарський суд Києва начебто скасував рішення Київради про обмеження реалізації алкоголю з 23.00 до 10.00.

Про це він написав в Facebook.

"Насправді, це чергова маніпуляція горе-бізнесменів. Даним рішенням суду зобов’язано Київську міську раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, шляхом скасування рішення від 22.09.2016 № 19/1023 «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в м. Києві». Раніше Київраду це зобов’язало зробити і Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України. Але. Станом на цей час рішення Київради про обмеження реалізації алкоголю з 23.00 до 10.00 ЧИННЕ", - наголосив чиновник.

Окрім цього, Бондаренко засумнівався що це обмеження скасують, оскільки рішення Київради від 22.09.2016 № 19/1023 «Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі в м. Києві» підтримано усіма без виключення депутатськими фракціями. 86 голосів.

Як повідомляв Соцпортал, в столичному дворі встановили "антидитячі шипи".

Комментарии