Поиск

У КМДА розповіли, хто хоче орендувати кінотеатр «Київ»

Бажання орендувати кінотеатр «Київ» виявили 5 юридичних осіб. Стартова орендна плата становить більш, ніж півмільйона гривень.

У КМДА розповіли, хто хоче орендувати кінотеатр «Київ»

Про це Новини Києва. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

Департамент комунальної власності м. Києва 15 лютого, оголосив про намір передати в оренду будівлю кінотеатру «Київ». У попередніх умовах до конкурсу йдеться про збереження фестивального профілю культурного закладу.

На сьогоднішній день, департамент отримав 5 звернень від юридичних осіб щодо наміру взяти в орендне користування будівлю кінотеатру «Київ».

- Про намір заявили ГО «Фонд «Молодість», ПрАТ «Мультіплекс-Холдинг», ТОВ «Планета Кіно», ТОВ «Компанія «Таурус-Альянс» та ТОВ «Сінема-Центр». Департамент видав доручення першому заявнику на проведення оцінки будівлі кінотеатру і 4 лютого затвердив висновок про вартість, – розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

Він додав, що відповідно до висновку, вартість будівлі становить 170 775 900,0 грн (без ПДВ). Враховуючи тип використання будівлі – організація кінопоказів, стартова орендна плата – 569 253,00 грн (без ПДВ).

Нагадаємо:

Комментарии