Поиск

У Китаї з’явився приватний завод з виробництва ракет

Першу ракету вироблену на приватному заводі планують запустити у 2020 році.

Про це повідомляє Експрес online з посиланням на Сіньхуа, передає Соцпортал.

У Китаї з’явився приватний завод з виробництва ракет

Зокрема, представник компанії LandSpace розповів, що їх виробнича база, яка поєднує науково-дослідні і дослідно-конструкторські функції, відкрилася минулої середи. Виробництво ракетного двигуна TQ-12 і рідкопаливної ракети-носія ZQ-2 на цій базі почнеться в 2019 році.

У свою чергу, ракета ZQ-2 з двигуном TQ-12 буде запущена в 2020 році. За інформацією компанії, починаючи з 2022 виробнича база буде здатна виробляти близько 15 ракет ZQ-2 і 200 двигунів TQ-12.

- Відкриття виробничої бази є першим кроком до широкомасштабного комерційного виробництва ракет-носіїв і двигунів. Очікується, що це значно прискорить науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи, а також випробування продуктів. Нашою метою є виробництво рідиннопаливних ракет-носіїв з використанням нових технологій, ціни на які будуть конкурентоспроможними, а характеристики відповідати характеристикам ракет глобальних партнерів, - заявив глава компанії Чжан Чан'і.

Зараз в Китаї існує близько 80 стартапів, які вже розігрівають конкуренцію між собою і незабаром представлять справжні відкриття.

За даними американської Асоціації супутникової індустрії, тільки в минулому році приватний ракетобудівний сектор Китаю отримав близько $348 млрд прибутку, переважно за рахунок побудови, запуску і оперування супутників.

Звичайно, більшість невеликих підприємств лише розробляють супутники і програмне забезпечення для них, але 10 компаній працюють також і над пусковими системами.

Нагадаємо, китайці запусти на орбіту експериментальний супутник зв’язку.

Комментарии