Поиск

У Китаї став вірусним додаток ZAO. Він дозволяє за декілька секунд вставити своє обличчя в сцени з фільмів

Додаток очолив топ завантажень в китайському App Store. Він дозволяє за пару кліків, наприклад, замінити Леонардо ДіКапріо у всіх його фільмах або стати Джоном Сноу в «Грі престолів»

У Китаї набирає популярність додаток ZAO, яке дозволяє користувачам відчути себе знаменитостями на відео і в сценах з популярних фільмів.

Додаток з'явився в китайському AppStore в минулу п'ятницю і вже у вихідні очолило топ завантажень, а 1 вересня став найпопулярнішим безкоштовним додатком в Китаї, пише The Guardian.

Для того щоб замінити Леонардо ДіКапріо в його фільмах або відчути себе Джоном Сноу або супергероєм Marvel, потрібно завантажити додаток, вказати свій мобільний телефон і завантажити свою фотографію. ZAO пропонує на вибір різні відео, в тому числі з зарубіжними знаменитостями, серед яких особливо популярні Леонардо ДіКапріо і Мерилін Монро.

За словами одного з користувачів, в ZAO навіть є спеціальний розділ, де можна генерувати меми з власним обличчям.

ZAO вже звинуватили в зборі даних користувачів. З'ясувалося, що угода з користувачами дає розробникам практично необмежений доступ до даних: наприклад, вони можуть використовувати фотографії користувачів в маркетингових цілях.

У ZAO відповіли, що розуміють занепокоєння з приводу конфіденційності, і пообіцяли відповісти на всі питання.

«Ми внесемо правки в ті речі, які ми упустили і які вимагають часу», - наводить The Guardian заяву компанії.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии