Поиск

У київському метро курсуватиме поїзд, присвячений фільму «Захар Беркут»

Поїзд, що розповідатиме про прем’єру історичного екшену «Захар Беркут», з 10 жовтня курсує Оболонсько-Теремківською (синьою) лінією метро

Про це повідомляє Київський метрополітен.

Проєкт стане частиною глобальної акції «У кіно на метро», ініційованої FILM.UA Group. Всередині вагону будуть матеріали про стрічку – від повісті до екранізації, а також про фахівців, які над нею працювали.

Акція має на меті привернути увагу пасажирів метро до актуальності української історії та літератури сьогодні. Оскільки повість «Захар Беркут» вивчають у школі та включили до тестувань ЗНО, то в київському метрополітені вважають, що освітньо-інформаційні матеріали можуть бути корисними для школярів.

«Ми переконані, що поїздка у підземці має бути не лише швидкою та безпечною, а й цікавою і пізнавальною для нашого пасажира», – коментує радниця начальника Київського метрополітену Наталка Макогон.

Нагадаємо, що «Захар Беркут» («The Rising Hawk» у міжнародному прокаті) — це художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, які екранізували однойменну повість Івана Франка. Гасло «У свободі моя сутність» стало слоганом фільму. Стрічка вийшла на великі екрани 10 жовтня 2019 року.

Дізнатися більше про проєкт можна в соцмережах за хештегом #укінонаметро.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі

Комментарии