Поиск

У київський маршрутках почали встановлювати валідатори

У столиці вже курсує маршрутка, на якій встановлено валідатори для оплати проїзду синіми картками Kyiv Smart Card

Про це повідомляє Вечірній Київ. Це маршрутка «Київпастранса» №208, що їздить за маршрутом «Універсам «Біличі» – Голосіївська площа».

Як повідомив Директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров, електронні засоби сплати за проїзд будуть діяти в усіх маршрутних таксі «Київпастрансу», а згодом – у приватних перевізників.

У чому особливість картки

“Картка – це лише ключ до облікового запису пасажирів. Таким чином у разі втрати транспортної картки кияни можуть перенести інформацію на нову. Також можливості Kyiv Smart Card дозволяють нам у майбутньому розширити її функціонал. З її допомогою власники зможуть створити електронний гаманець та сплачувати за паркування або за проїзд коштами з картки”, – пояснює Юрій Назаров.

Кожного дня пасажири використовують його 250 тисяч разів. А пільговики безоплатно їздять у транспорті 460 тисяч разів кожного дня.

“Ми продовжуємо вдосконалювати електронний квиток, щоб його використання було оптимальним для кожного пассажира, так уже в листопаді з’явиться можливість сплачувати однією карткою за декількох пасажирів”, – анонсував Назаров.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі

Комментарии