Поиск

У Києвраді заговорили про необхідність ухвалення закону України про мирні зібрання

Секретар фракції ВО «Батьківщина» в Київраді Тетяна Меліхова розповіла про необхідність ухвалення закону України про мирні зібрання.

Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», депутат взяла участь в опитуванні Центру політико-правових реформ щодо необхідності ухвалення закону України про мирні зібрання.

- Згадайте випадок, коли біля стін Верховної Ради під час нібито мирної акції, хтось із натовпу кинув гранату. Через це постраждали не лише мітингувальники, але й загинув правоохоронець. Враховуючи такі настрої громади та стан суспільства, вважаю, що на сьогодні Україні потрібен окремий закон про мирні зібрання, – сказала Тетяна Меліхова.

Вона наголосила, що в законопроекті мають бути прописані права, обов’язки та відповідальність обох сторін: і мітингувальників, і влади, яка надає дозволи на проведення мирних акцій.

На думку Тетяни Меліхової, ст. 39 Конституції України, яка гарантує громадянам право на мирні зібрання, не розкриває ці права сповна, тому суди, державні органи влади та громада трактують їх кожен на свій лад.

Комментарии