Поиск

​У Києві завершують тестувати систему електронного квитка

У Києві завершують тестувати систему електронного квитка

Автоматизована система обліку оплати проїзду у міському пасажирському транспорті запрацює на початку наступного року. А поки в столиці завершують її тестувати.

Про це розповів директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров, зазначають Київські новини. Соцпортал.

- Із 1 листопада у столиці розпочалось тестування роботи електронного квитка. На цьому етапі спеціалісти перевіряють працездатність системи, чи всі валідатори справні, чи витримує система навантаження. Орієнтовно, електронний квиток з’явиться у продажу вже на початку 2019 року, – повідомив Юрій Назаров.

До кінця жовтня 2019 року триватиме перехідний період, під час якого можливо буде придбати як е-квиток, так і звичайні квитки та жетони. Про старт продажу квитків обіцяють повідомити додатково.

Дія е-квитка поширюватиметься на всі види громадського транспорту на основі безконтактної електронної пластикової картки (транспортної картки), картки киянина або QR-коду для одноразової оплати проїзду в електронному або паперовому вигляді.

Нагадаємо, біля ресторану побили суддю.

Комментарии