Поиск

У Києві затримали посадовця поліції на отриманні хабара

Група людей систематично вимагала по 20 тисяч гривень від одного з приватних підприємців, для уникнення перевірок з боку правоохоронних органів.

У Києві затримали посадовця поліції на отриманні хабара

У квітні 2019 року було виявлено, що учасники однієї з громадських організацій разом з колишнім слідчим Печерського управління поліції та посадовецем Деснянського управління поліції Києва займаються незаконним збагаченням. Зокрема, вони систематично вимагали 20 тисяч гривень від одного з приватних підприємців для уникнення перевірок з боку правоохоронних органів фінансово-господарської діяльності та нестворення проблем у бізнесі. Про це повідомляє Офіційний сайт Національної поліції.

Працівники СБУ та Київського міського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ зафіксували передачу чоловіком викритим фігурантам неправомірної вигоди на загальну суму 40 тисяч гривень.

Під час чергової зустрічі підприємець передав групі правопорушників ще по 7 та 15 тисяч гривень. Відразу після одержання грошей 26-річного колишнього поліцейського та 29-річного діючого капітана поліції було затримано працівниками внутрішньої безпеки НПУ, СБУ та ДБР.

Затриманим загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии