Поиск

У Києві запрацювала дитяча залізниця

У Києві розпочала свою роботу оновлена дитяча залізниця.

У Києві запрацювала дитяча залізниця

Про це повідомляє прес-служба КМДА, передає Соцпортал.

столиці свою роботу після масштабної реконструкції розпочала Київська дитяча залізниця. Це вже 66-й сезон перевезень, і цьогоріч малеча зможе оцінити не лише залізничні пригоди у відновлених вагонах, а й познайомитися з будівлею Київського центрального вокзалу, яку для наймолодших відвідувачів було відтворено за зразком головної залізничної станції української столиці.

Цей сезон буде багатим на цікавинки, зокрема, йдеться про запровадження на малій столичній магістралі електронного квитка, отримання безкоштовного доступу до Wi-Fi та ретро-паровоз, який зустрічатиме своїх відвідувачів безпосередньо перед входом до Сирецького парку.

Окрім цього, на території вокзалу облаштували Музей історії Південно-Західної залізниці, квиткові каси, адміністративні приміщення, аудиторії з інтерактивними дошками тощо.

Задля безбар’єрного доступу пасажирів на двох залізничних станціях повністю оновили платформи, обладнавши їх спеціальною інфраструктурою. Також вздовж столичної магістралі облаштовано безпечні пішохідні переходи та інформаційні стели про адміністративні одиниці нашої країни.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Ще цікаво:

Комментарии