Поиск

У Києві відремонтували декілька мостів

Зокрема, завершено роботи з капітального ремонту мостів на Одеській площі та проспекті Науки. Тривають роботи на мосту Патона.

Про це Київські новини. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

- На низці мостів та шляхопроводів цього року було виконано капітальний ремонт. Столичні мости, основна маса яких побудована ще у 50-70-ті, роками нещадно експлуатували та не вкладали в їхній ремонт. Завантаженість шляхопроводів, мостів та інших інженерних споруд сьогодні складає 140%. Тож у столиці було проведено їх комплексне обстеження, - зазначив перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Іван Шпильовий.

Він зазначив, що цього року вже завершено капітальний ремонт мостів на Одеській площі, проспекті Науки, на вул. Малинській, Залізничній, шляхопроводів на Нивках, бульварі Лепсе, просп. Палладіна, на перетині вул. Кирилівської та вул. Олени Теліги, Святошинського мосту тощо. Також тривають роботи на мосту ім. Є.О. Патона, наступного року ремонт буде продовжено. Триває ремонт деформаційних швів на Південному мосту. До кінця літа 2019 року планується завершити роботи на Русанівському мосту.

У Києві відремонтували декілька мостів

Нагадаємо, у Києві тепломережі зношені на 80%.

Комментарии