Поиск

У Києві відмінили змагання з вогневої підготовки школярів

а твердженням столичним чиновників, вони були випадково включені до переліку заходів присвячених Дню Гідності і Свободи.

Про це Київські новини. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

Військово-спортивні змагання з вогневої підготовки серед учнів закладів освіти Києва були включені до переліку заходів до Дня Гідності і Свободи помилково. Про це повідомили у Департаменті освіти та науки.

- Змагання не присвячені відзначенню у м. Києві Дня Гідності та Свободи і були включені до переліку заходів до цих пам’ятних дат помилково, оскільки третій етап змагань частково припадає на листопад, – зазначили у Департаменті.

У Департаменті нагадали, що змагання «Снайпер столиці» були започатковані спільно з Київським міським військовим комісаріатом і Київською міською організацією Товариства сприяння обороні України ще у 2005 році. І відбуваються вже 14 років поспіль традиційно протягом жовтня-грудня.

Змагання присвячені до Дня захисника України (14 жовтня) і Дня Збройних сил України (6 грудня) з метою військово-патріотичного виховання та популяризації серед учнів спортивно-технічних і прикладних видів спорту.

В останні роки змагання відбуваються також і за підтримки та участю Київської міської спілки ветеранів АТО та районних спілок.

- Проведення таких змагань є одним із важливих та необхідних етапів у підготовці учнівської молоді до майбутньої служби у Збройних Силах України, Національній гвардії України та інших структурах, – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він додав, що щодо проведення наступного етапу змагань і їхнього формату організатори невдовзі визначаться.

У Києві відмінили змагання з вогневої підготовки школярів

Нагадаємо, у Києві тепломережі зношені на 80%.

Комментарии