Поиск

У Києві відкривається особлива школа англійської мови

English Point – перша школа, відкрита носієм англійської в Києві, відкриває свої двері.

Англійська – це абсолютна необхідність для успішної людини сьогодні. Цього навчального року у центрі столиці на Печерську відкривається школа англійської мови English Point. Це – перша мовна школа в Україні, відкрита носієм англійської, що використовує методику, аналогу якій в Україні немає. Викладачі у школі English Point мають досвід роботи як в Україні так і за її межами, а отже розуміють чого саме не вистачає саме нашому студенту для успіху.

Акцент в школі English Point робиться саме на вивченні сучасної та практичної англійської мови, що буде корисною як для підлітка під час подорожі, так і для дорослого під час закордонного відрядження. У школі English Point пропонуються заняття як в загальних групах до 10-и чоловік, так і в міні групах до 4-х осіб, індивідуальні заняття, підготовка до здачі міжнародних іспитів з англійської мови та бізнес англійська. Акцент у школі робиться на максимальне занурення учнів у англомовне середовище. Для учнів старше 10 років більшість занять проводяться саме носіями англійської. Також, учням школи пропонується окрім загальних занять, що проходять тричі на тиждень, відвідувати одне з клубних занять, де слухачу дається змога покращити саме ту галузь знань, де він або вона відчувають необхідність посилити свої знання. Для своїх учнів школа English Point пропонує відвідувати на вибір розмовний клуб, клуб академічного письма, літературний клуб або кіноклуб.

Також, у суботу 26 серпня, у школі English Point за адресою вул. Євгена Коновальця 44А, проходить день відкритих дверей, де в усіх відвідувачів буде нагода виграти семестр англійської безкоштовно. Групові заняття у школі стартують 11 вересня.

Комментарии