Поиск

У Києві відкриють інклюзивний дитячий садочок

У вересні цього року у Дарницькому районі Києва запрацює капітально відремонтований дитячий садочок, який буде інклюзивним закладом.

У Києві відкриють інклюзивний дитячий садочок

Про це повідомляє прес-служба КМДА, передає Соцпортал.

Реконструкція дошкільного навчального закладу № 652 на вул. Бориспільській, 28/1 у Дарницькому районі близька до завершення. Роботи виконані на 90%, і вже в вересні цього року садок прийме перших вихованців, що дозволить зменшити навантаження на навчальні заклади району.

Загалом дитячий садок № 652 розрахований на 210 вихованців – 11 груп. Зокрема, передбачено дві групи для дітей з інвалідністю.

- Приміщення будівлі повністю оснащені для перебування та реабілітації дітей із проблемами опорно-рухового апарату, у тому числі, дитячий басейн. Буде можливість пересуватися будівлею на візках, встановлені ліфти, обладнані пандуси. У садку буде створено 72 робочих місця, буде набраний персонал, який займатиметься реабілітаційними вправами з дітьми. Уже зовсім скоро буде відкрито набір до садочку, – повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Дитячий садок не є медичною установою, однак у ньому створені умови для корекційної роботи: проведення лікувальної фізкультури та оздоровчих процедур.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Ще цікаво:

Комментарии