Поиск

У Києві виділили кошти для дитбудинків та прийомних сімей

У Києві започаткували програму забезпечення дитячих будинків і прийомних сімей.

У Києві виділили кошти для дитбудинків та прийомних сімей

Виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є важливим аспектом сьогодення. Київ вперше в Україні запустив систему грошових виплат, які будуть нараховуватись поквартально. Коштами будуть запезпечені дитячі будинки сімейного типу, прийомні та патронатні родини столиці в рамках міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам». Перші виплати отримали 24 дитячі будинки сімейного типу, 30 прийомних родин і патронатна сім’я з нагоди Дня захисту дитини. Про це пише Офіційний портал Києва.

- У березні цього року ми обіцяли зробити таку матеріальну допомогу і підписали відповідне розпорядження. А вже сьогодні її отримали 24 ДБСТ, 30 прийомних сімей та патронатна сім’я, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Для нас важливо, щоб кожна дитина виховувалася у родині. Тому місто активно допомагає дитячим будинкам сімейного типу – закуповує квартири, автомобілі, допомагає матеріально. Ці виплати створені для того, щоб стимулювати та підтримувати появу дитячих будинків сімейного типу, патронатних родин. Так ми матимемо змогу поступово відійти від інтернатного виховання, – зазначила заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда.

За програмою матеріальну допомогу у розмірі 8000 гривень отримали батьки-вихователі, прийомні батьки, патронатні вихователі, які виховують від 1 до 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У розмірі 15000 гривень – батьки-вихователі, прийомні батьки, патронатні вихователі, які виховують від 4 до 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. По 20000 гривень отримали батьки-вихователі, прийомні батьки, патронатні вихователі, які виховують 7 та більше дітей-сиріт та/або дітей, позбавлених батьківського піклування.

Такі виплати повинні стимулювати та заохочувати до створення нових дитячих будинків сімейного типу, які дозволять дітям відчути батьківське піклування і нормально соціалізуватися у суспільстві. Виплати будуть нараховуватися щоквартально для родин, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Сьогодні у столичних дитячих будинках сімейного типу та прийомних родинах налічується 178 дітей. Ще 110 дітей потребують батьківського піклування.

Про всі події в Києві за добу читайте в розділі # Київград на Соцпорталі. Як повідомлялося:

Комментарии