Поиск

У Києві відбувся Всеукраїнський форум «Новий курс України»

В столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся Всеукраїнський форум «Новий курс України» за участі депутатів Київради від ВО «Батьківщина».

Про це повідомляє прес-служба Київського партійного осередку.

Представники громадянського суспільства та духовенства, політичні діячі, журналісти, міжнародні партнери, експерти та фахівці різних сфер життєдіяльності разом із лідером партії ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко зібралися для розробки стратегічної програми «Новий курс України».

- Недарма на Форум з’їхалися понад 2 500 патріотів з усіх регіонів України. Я впевнений, що Україна процвітатиме і кожен зможе реалізувати свої можливості завдяки програмі «Нового курсу України» Юлії Тимошенко, – наголосив голова фракції ВО «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко.

Публічне обговорення відбулося на базі трьох дискусійних платформ: новий суспільний договір, новий економічний курс, екосистема життя людини.

- Право народу на свій розсуд, самостійно, у вибраний ним спосіб і під свою відповідальність організовувати власне життя і життя суспільства – це і є основою суспільного договору,- пояснила Юлія Тимошенко.

Комментарии