Поиск

У Києві відбувся фестиваль для молоді із фізичними обмеженнями

Подільська РПО "Батьківщина" у м. Києві підтримала фестиваль для молоді із фізичними обмеженнями.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби партії.

- 10 листопада голова партійної організації "Батьківщина" у Подільському районі Ніна Чернишенко та представник партії Богдан Пацкань стали співорганізаторами 26-го фестивалю творчості дітей та молоді з фізичними обмеженнями «Повір у себе». Свято відбулося у спеціалізованій школі №17, - розповіли в прес-службі.

Свої таланти представляли вихованці Центру реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, школи-інтернату № 5 для дітей з вадами зору, школи-інтернату № 6 для дітей з вадами слуху, інтернату № 19 для дітей з вадами опорно-рухового апарату, організації дітей-інвалідів «Трамплін».

- Це важливо, аби особливі діти мали мету прагнути до перемог серед талантів та були прикладом для інших у реалізації своїх здібностей, - наголосила Ніна Чернишенко.

Близько 125 учасників змагалися у номінаціях: вокально-хоровий жанр, хореографічний жанр, естрадно-інструментальний жанр, виконавче мистецтво, авторська поезія та проза, образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, нерукотворна номінація, ІT-номінація, приз глядацьких симпатій.

- Нам приємно відзначати номінантів не лише вітальним словом, а й солодкими та цінними подарунками. Бути поруч з ними під час перемог. Це важливо, аби діти з фізичними обмеженнями не відчували обмежень у своїх вміннях і талантах, - сказав голова столичної «Батьківщини» Володимир Бондаренко.

Комментарии