Поиск

У ​Києві відбудеться Саміт щодо проблемних кредитів та інвестицій в нерухомість

У Києві відбудеться Саміт щодо проблемних кредитів та інвестицій в нерухомість

З такими змінами і загальною позитивною перспективою для цього ринку, DDC представляє свій унікальний бренд з організації заходів у Києві 26-27 лютого з Самітом щодо проблемних кредитів та інвестицій в нерухомість, який спрямований на висвітлення і обговорення таких розробок з активними ринковими лідерами і потужною присутністю іноземних інвестицій.

Участь в заході:

Захід відвідають провідні покупці боргів, агентів з обслуговування боргів, приватних інвестиційних компаній, банків, світових інвесторів, консультантів і розпорядників активами з України і з-за кордону. Вступну частину розпочне Енді Джобст, Міжнародний Валютний Фонд, США.

Основний партнер заходу – Перша Фінансова Мережа, провідна платформа для укладання угод і фахівців із закриття угод на ринку. Серед багатьох інших підтверджені імена наступних доповідачів: Світлана Рекрут, Генеральний Директор DGF, Фотіс Курмузіс з Міністерства фінансів Греції, Юрій Федорів з КПМГ (KPMG), Джонатан Уітлі з Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) і Катерина Соловова з ЕБРР (EBRD) у Великобританії

До інших запрошених фірм входять Альфа Банк, Укрсіббанк, Національний Банк України, Ернст енд Янг, Грант Торнтон і багато інших.

Основні моменти:

  • Саміт орієнтований на сприяння у світовому масштабі різним аспектам українського ринку боргового інвестування та нерухомості, разом з посиланнями і обговореннями щодо пов’язаних ринків CEE & Greek.

Теми:

Український банкінг і правові засади, Угоди і розробки, Оцінка і комплексна експертиза, Греція: нещодавні угоди і орієнтири, Середовище обслуговування і нові тенденції, Технології і майбутнє фінансових послуг, Реструктуризація: стратегії і особливі ситуації, Інвестування в проблемні кредити в Україні: ризики проти переваг, Нерухомість з низькою рентабельністюі фінансування будівництва

1:1 Платформа для ознайомчого засідання: унікальну можливість для встановлення робочих зв’язків і обговорень інвестиційних стратегій з галузевими експертами, які всі зібрались в одному місці, і при цьому розібратись в тому, як заробляти на діючих і прогнозованих ринках.

Про DDC

DDC Financial – це один з провідних Європейських організаторів самітів і конференцій в межах глобального інвестиційного середовища з проблемами. Зі спеціальною мережею з понад 20,000 ключових гравців на цьому ринку, ми організовуємо впливові і пізнавальні заходи з 2015 р. в Лондоні, Афінах, Празі, Маямі, Стокгольмі, Бухаресті і Києві. Виступаючи в якості ознайомчої інвесторської платформи, наші заходи спеціалізуються на сприянні індивідуальним зустрічам і встановленні важливого ділового співробітництва, при цьому перебуваючи в курсі всіх поточних питань, що мають значення для залученнята інтерактивних засідань, майстер-класів і презентацій програмних доповідей.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии