Поиск

У Києві відбудеться нічний похід в музей популярної науки і техніки

Всі чули про «Ніч в Музеї», але такої ночі в Музеї певно ніхто ще не влаштовував, бо коли настає темрява, все змінюється. Саме під таким гаслом 17 серпня проходитиме, в якомусь сенсі унікальна подія.

Science After Dark – це нічний похід в музей популярної науки і техніки в компанії друзів та з коктейлями в руках.

Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум», Перший україномовний науково-популярний журнал «Куншт» та INSCIENCE вперше об’єднались для проведення нової події для музеїв а принципі.

Зануритися у світ механіки, оптики, електрики, магнетизму й акустики допоможуть науковці-гіди. Під час екскурсії музеєм вони розкажуть все, що ви хотіли дізнатися про біотехнології, фізику і космос:

Olga Maslova – кандидатка біологічних наук, клітинний біолог і популяризаторка науки. Костянтин Єршов – кандидат фізико-математичних наук з Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України. Daria Dobrycheva – кандидатка фізико-математичних наук, наукова співробітниця Головної астрономічної обсерваторії НАН України А потім відвідувачі зможуть перейти до танців під діджейський сет і обговорень життя, Всесвіту і всього такого за коктейлями і вином. Ця ніч обов'язково змінить ваші уявлення про себе, світ і те, якою може бути наука.

Години події та квитки ви зможете знайти за посиланнями:

2event – goo.gl/gzCnCk

Karabas – goo.gl/VHXwwt

Увага! На подію діє вікове обмеження 18+!

Комментарии