Поиск

У Києві відбудеться космічний концерт електронної принцеси

Сінті-поп діва, електронна принцеса, феномен і просто красуня - Mustelide, прямо з Берліна, везе до Києва нову програму, виткану з звуків аналогових синтезаторів і семплів пташиних голосів. Mustelide - сольний проект Наталії Куницької, учасниці культової білоруської групи «Серебряная Свадьба».

Її дебютний альбом, що вийшов в 2014 році, був визнаний в Білорусі найкращим інді-поп/електронним релізом року. З виходом другого альбому в 2016 році вона отримала нагороду, як «найкращий сольний виконавець Білорусі». А для запису третього альбому в цьому році вона переїхала в Берлін в пошуках нових музичних відкриттів. Експериментальна музика родом з Білорусі, яка підкорила Європу і Америку, 3-го листопада - під зоряним небом Київського Планетарію!

На рахунку Mustelide 5 відеокліпів, кілька престижних нагород і участь в таких великих музичних заходах як Reeperbahn Festival (Німеччина), Tallinn Music Week (Естонія), MENT Festival (Словенія), BUSH (Угорщина), Jazz Koktebel (Україна), Atlas Weekend ( Україна), і всесвітньо відома арт-резиденція OneBeat (США), де Наташа в 2017 році стала однією з 25 учасників відібраних з 4000 претендентів з усього світу.

У жовтні 2018 вийшов кліп на пісню Thum Nyatiti, написану в рамках резиденції в співавторстві з кенійським музикантом Rapasa Otieno, де вони використовували авторські інструменти і оригінальний підхід до звуковидобування.

Наталія Куницька - про те, як створювався кліп: «Пісня Thum Nyatiti з'явилася в США, коли я жила в арт-резиденції за програмою OneBeat. Там же я зустрілася з Рапас Отіено, кенійським музикантом, шаманом і танцюристом, який і надихнув мене на її створення. Він і його саморучно зроблена африканська ліра Ньятіті. Весь цей магічний процес відбувався в далекій від цивілізації місцевості штату Орегон, де навколо були одні гори і ліси, багато з яких виявилися вражені пожежами, тому й перетворилися в чорно-білі. Нас було 25 музикантів з усього світу. У перші три тижні наша задача була просто творити, ні про що не думати, і просто робити музику разом. Щодня куратори проекту, які все самі музиканти, нас підбадьорювали всякими цікавими завданнями з розряду поджеміть з лісом або зробити собі інструмент зі сміття, озвучити кіно або імпровізувати під відео з дивними символами. Ще у нас там були всякі медитації, які допомагали максимально розслабитися і відчути один одного в музичному плані. Ми за 3 тижні підготували програму на 4 години крутейшої музики і їздили з нею по різних штатах, публіка буквально плакала на концертах від енергетики і гармонії між такими різними музикантами і людьми.
У підсумку в цьому треку все вийшло теж максимально контрастним, змішування жанрів, мов, культур і технологій. Доповненням такого міксу стало участь в живих виступах Ольги Максимової, відомої за проектами OMMA і Playtronica. Свою партію вона грала на лимонах, використовуючи інструмент майбутнього під назвою Playtron».

Концерти Mustelide виділяються зачаровуючою атмосферою, а сама Наташа каже, колір її музики - фіолетовий. Саме тому Планетарій - найкраще місце для того, щоб дати особливий і унікальний сольний концерт в Києві.

Комментарии