Поиск

У Києві в заходах з нагоди Дня незалежності взяли участь близько 50 тис. осіб - поліція

За словами начальника поліції, офіційні заходи, а також марш ветеранів відбулися без суттєвих порушень правопорядку

У київських заходах з нагоди Дня незалежності, за попередніми даними, взяло участь близько 50 тис. осіб. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

"На цю хвилину основні заходи закінчилися. У ході брало участь приблизно 12 000 учасників, за маршрутом руху було близько 20 тисяч осіб, а вже на Майдані Незалежності загалом зібралося близько 50 тисяч громадян ", - повідомив начальник головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

Раніше повідомлялося, що поліція Києва затримала трьох осіб під час заходів з нагоди Дня незалежності.

Як повідомляють в поліції, кілька людей були затримані. Один чоловік виліз на металеву конструкцію під час промови президента і заявив, що в нього є граната.

"Людина, попередньо в стані алкогольного сп'яніння, впала з конструкції та була затримана співробітниками поліції. На неї складено два адмінпротоколи, жодних заборонених речей при ній не було. Ще двоє людей було затримано в пунктах перевірки з речовиною, схожою на канабіс", - сказав Андрій Крищенко.

Наголошується, що було одне повідомлення про замінування Майдану Незалежності, за фактом порушено кримінальне провадження. За словами начальника поліції, все було перевірено до цього повідомлення, і жодної загрози не було.

Читайте також: Сенцов отримав премію фестивалю Solidarity of Arts в Польщі

Комментарии