Поиск

У Києві спецтехніка до зими готова

Транспортні підприємства Києва забезпечені усім необхідним для роботи в зимовий період.

Про це повідомив перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Іван Шпильовий, інформують Київські новини. Соцпортал.

- Сьогодні уся спеціальна техніка знаходиться у стовідсотковій готовності до прибирання вулично-дорожньої мережі від снігу. Придбано необхідну кількість шанцевого інструменту для ручного прибирання сходових маршів, зупинкових комплексів тощо, - сказав Шпильовий.

За його словами, в ангарах підприємств нині знаходиться 35 тисяч тонн солі та ще стільки ж піщано-соляної суміші для обробки доріг. Також придбано майже півсотні тракторів та десять навантажувачів. У випадку ж інтенсивних снігопадів владці планують залучати техніку інших організацій. Транспортні підприємства вже уклали понад 160 відповідних договорів. Також видані доручення щодо збільшення кількості рухомого складу на маршрутній мережі на час осінньо-зимового періоду.

- Останні два роки використовується світова тактика завчасного розміщення спецтехніки на вулично-дорожній мережі. Це дозволяє у разі виникнення ожеледі чи опадів у вигляді снігу негайно розпочати обробку доріг столиці, – зазначив Іван Шпильовий.

Він зазначив, що відповідно до розпорядження КМДА визначено перелік вулиць столиці зі складними умовами руху, де у період снігопадів, ожеледиці першочергово оброблятимуть проїжджі частини.

Нагадаємо, термін докапіталізації банків продовжили до 31 березня.

Комментарии