Поиск

​У Києві розкажуть, за що у 2018 дають Нобелівську премію

21 жовтня — день народження Альфреда Нобеля. Ювіляру — 185, а вже за півтора місяця у Стокгольмі традиційно пройде вручення премій його імені.

А ви знали, що у Нобелівської премії може бути пре-паті? А те, що вона відбудеться у Києві?

Тепер знаєте! 8 грудня на події року під назвою Nobilitet українські науковці та освітяни розкажуть найважливіше про Нобелівську премію 2018 у форматі FAQ: кому, за що, для чого її дають вченим, літераторам, громадським діячам та як ці звершення змінюють наше з вами сьогодення.

Місце проведення — атмосферний простір mOre, що на Великій Васильківській, 100 (так, прямо навпроти костьолу, тож не пропустите).

В програмі заходу — шість лекцій від спеціалістів, які розуміються на головних відкриттях та досягненнях у галузі медицини та фізіології, хімії, економіки, літератури (хоч її в цьому році й залишили без премії) та фізики. Також вони пояснять, що ж такого треба зробити, аби отримати премію миру.

Завітайте на Nobilitet 2018 та дізнайтесь:

- Як ракова клітина «обманює» імунну систему та яка вона - революційна протипухлинна терапія.

- Що таке ця загадкова направлена еволюція та яке відкриття дозволить отримувати нові ліки та екологічне пальне.

- Які вони оптичні пінцети та як їх можна застосувати в біологічних системах. Кажуть, це проривна технологія, за допомогою якої можна захоплювати найрізноманітніші та найменші частинки.

- Що таке ультракороткі оптичні імпульси і як вони можуть врятувати нас від космічного сміття.

-Як впливають зміна клімату та технологічні інновації на наше з вами сьогодення із точки зору економіки.

- Наскільки важлива боротьба з сексуальним насильством та його випадками під час військових конфліктів.

А от нагородження з літератури у 2018 не буде через сексуальний скандал, пов'язаний з Нобелівським комітетом. Тим не менш під час заходу у Києві можна дізнатися про видатних письменників, які не отримали Нобелівську премію, хоча очікували на нагороду багато років.

Завітайте на Nobilitet, бо знання — це круто!

Комментарии