Поиск

У Києві родинам загиблих учасників АТО замість землі будуть видавати гроші

У Києві родинам загиблих учасників АТО замість землі будуть надавати грошову компенсацію у розмірі 400 прожиткових мінімумів. Відповідне рішення прийняла Київська міська рада.

У Києві родинам загиблих учасників АТО замість землі будуть видавати гроші

Про це Новини Києва. Соцпортал повідомили у прес-службі Київської міської ради.

Наразі Київ немає можливості задовольнити необхідні потреби в отриманні земельних ділянок, оскільки в столиці обмежені земельні ресурси. З огляду на це, міська влада пропонуватиме сім’ям загиблих киян-учасників АТО грошову компенсацію заміcть землі. Виплати становитимуть 400 прожиткових мінімумів.

- Київ – перше і єдине місто в Україні, яке пропонує і – переконаний – реалізує таку ініціативу. Столична влада має намір віднайти кошти, щоб виплатити матеріальну допомогу – як компенсацію за земельні ділянки для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд, – наголосив мер Києва Віталій Кличко.

Сьогодні в місті налічується 363 сім’ї загиблих киян-учасників АТО. Із них близько 140вже отримали земельні ділянки. Задовольнити законне право решти для столиці вкрай складно.

- Ми проводили консультації і з родинами загиблих, і з учасниками АТО. Вони підтримують ідею матеріальної компенсації замість земельних ділянок. Окрім того, ті сім’ї, які вже отримали ділянки, можуть передати їх до комунальної власності міста,а натомість отримати грошову допомогу. Це важливо, бо не всі сім’ї, які отримали землю, мають можливість її облаштувати, – підкреслив голова постійної комісії Київради з питань містобудування Олександр Міщенко.

Міська рада має включити видатки на реалізацію відповідних виплат до бюджету столиці на 2019 рік.

Рішення підтримали 91 депутат Київради.

Нагадаємо:

Комментарии