Поиск

У Києві пропонують зробити платним в'їзд до міста для всіх машин

На сайті Київради зареєстрована петиція, в якій кияни просять ввести плату за в'їзд до міста для автомобілістів з 7-ої до 10-ої ранку. Авто ініціативи Олексій Міргаязов пояснює, що його ініціатива пов'язана з надмірною завантаженістю доріг в години пік.

Він не уточнює, яку саме суму необхідно брати за в'їзд з одного авто, але виручені кошти, на його думку, потрібно направити на розвиток громадського транспорту.

"Наприклад, щодня на під'їзді до Києва з боку Житомира пробка довжиною 10 км!!! Автомобілі сильно ускладнюють рух як самим киянам, так і жителям передмість протягом всього дня. Середня заповнюваність особистого автомобіля становить 1,5 людини на 1 авто. Середня заповнюваність автобуса в 10-25 разів більше. При цьому автобус займає площу дорожнього полотна в рази менше автомобіля при перерахунку на людину. Споживання палива та викиди відпрацьованих газів також в рази менше. Таким чином, використання особистого автомобіля у великому місті не раціонально і порушує права інших людей. Пасажири громадського транспорту не повинні страждати і втрачати час з-за автомобілів. У перспективі слід організувати платний в'їзд і до центр Києва (наприклад, як в Лондоні)", – йдеться в тексті петиції.

Щоправда, петицію жителі підписують неохоче. За кілька днів вона зібрала трохи більше 300 голосів при необхідних 10 тисячах.

Як повідомляв Соцпортал, рух транспорту на Московському мосту обмежено.

Комментарии