Поиск

VIDEOZHARA і популярні блогери Євген Клопотенко і Маша Себова разом з учасниками ком'юніті креаторів зібрали понад 100 мішків сміття в Нікольському лісі на Червоному Хуторі в рамках екоініціативи #trashtag.

У Києві пройшов другий екофлешмоб "#trashtag"

19 жовтня учасники ком'юніті-фестивалю VIDEOZHARA разом з відомим кулінарним експертом Євгеном Клопотенком і популярним тревел-блогером Машею Себовою провели екофлешмоб #trashtag. За три години роботи хлопці і дівчата повністю очистили частину території Нікольського лісу від сміття. Паралельно з прибиранням Маша зробила десяток селфі з фанатами. Євген Клопотенко, у свою чергу, підкорив усіх своїм ентузіазмом і веселими жартами. Всі, хто приєднався до #trashtag, отримали в подарунок рюкзаки, стікерпаки і значки.

Всього на #trashtag 2.0 було зібрано понад 100 мішків сміття, а в найвідповідальніший момент виявилося, що мішки закінчуються, і їх навіть довелося докуповувати. Зате сил для прибирання вистачило всім.

У Києві пройшов другий екофлешмоб "#trashtag"

Маша Себова розповіла про свої враження: “Звичайно ж, і до нашого #trashtag я знала, що в парках і лісах, де влаштовуються пікніки, сміття залишається багато. Але те, що ми з хлопцями всього за пару годин, не заглиблюючись далеко в ліс, зберемо 100 мішків, — це шок. У мене було відчуття, що я на звалищі. І ще дуже показово — ми вибрали територію, де обладнані спеціальні дерев'яні альтанки для пікніків. Але при цьому у всій окрузі я не побачила жодної урни або контейнера для сміття! Як таке можливо?! Це не виправдовує людей, які залишають після себе весь цей треш. Але я впевнена, якщо б там поставили кілька сміттєвих баків, ситуація змінилася б кардинально”.
Євген написав на своїй сторінці в Фейсбуці про участь в акції: “Позиція “я не в курсі справ” руйнівна. Ми ставимося до країни, в якій живемо, по-споживацькому. Завжди скаржимося, що відбувається неподобство, але чекаємо когось, хто прийде і прибере. Стосується це не тільки сміття, але все починається з кинутого на вулиці папірця”.

У Києві пройшов другий екофлешмоб "#trashtag"

Фестиваль VIDEOZHARA просуває ідею не тільки відповідального ставлення до створення контенту, але і відповідального ставлення до навколишнього середовища, підтримує екоініціативу #trashtag вже вдруге і не планує на цьому зупинятися.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити всі найкращі фестивалі та концерти в Києві.

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии