Поиск

У суботу, 12 жовтня, у самому серці Києві буде даний старт видовищному і драйвовому забігу з авторськими перешкодами DYKA GONKA.

У Києві пройде забіг з перешкодами

DYKA GONKA Київ – є вже другим івентом цьогоріч масштабного спортивного проекту DYKA GONKA, що поєднує три види активності: біг по пересіченій місцевості, подолання запаморочливих перешкод та боротьбу з викликами природи. На учасників чекає маршрут від 1 до 10 км та близько25 незвичайних перешкод та завдань у завжди вражаючій локації.

Організатор події, ГО «Дика Гонка», планує зібрати на заході близько 800 відважних і несамовитих учасників, які готові кинути виклик собі.

- Наша мета – не лише залучити людей до занять спортом, а й надати їм можливість відкинути все зайве, відкрити справжні емоції та енергію. Ми хочемо довести нашим учасникам, що жодних обмежень немає, всі обмеження в нашій голові і що вони можуть все. Наша команда кайфує від того, що нам вдається викликати у людей такі емоції, робити людей кращими і впевненішими в собі! Ми впевнені, що щирі, справжні емоції людей- це найкраща інвестиція в рідну країну з нашого боку, - зазначає ідейний натхненник і розробник усіх перешкод DYKA GONKA Руслан Клименко.

Особливості проекту

 • НОВИЙ ВИД СПОРТУDYKA GONKA розвиває в Україні забіги з перешкодами або ж OCR (Obstacle race coursing) - вид спорту, який розвивається найдинамічніше у світі. За останні роки приріст учасників на таких забігах значно перевищив приріст учасників на класичних марафонах. Люди шукають нових викликів і способів відпочинку!
 • ВИДОВИЩНІСТЬ DYKA GONKA - це видовищно і захоплююче, адже це: біг лісами і схилами, подолання запаморочливих перешкод та боротьба з викликами природи. І головне - можливість для учасників перевірити свою ментальну та фізичну силу, спритність і витривалість.
 • ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІОрганізатори самі розробили і створили авторські оригінальні перешкоди та медалі, аналогів яким немає у світі. Все, що підготовано організаторами, - суто український продукт, який відповідає усім стандартам міжнародного рівня.
 • НЕЙМОВІРНА ЛОКАЦІЯDYKA GONKA відбувається цього разу в самісінькому серці Києва, поруч з метро, з неймовірними краєвидами, ДИКА, складна (особливо для PRO) та неймовірно непередбачувана!

Учасниками заходу будуть як прихильники активного відпочинку, так і професійні атлети – призери чемпіонатів Європи та світу у забігах з перешкодами.

У Києві пройде забіг з перешкодами

 • Михайло Захарович Якуб (найстарший учасник) - 88-річний учасник, який вийде на старт ДИКОЇ МИЛІ, щоб довести усім - що вік це зовсім не перешкода! На старт вийде і уся його родина: донька, онуки та правнуки! Отже 4 покоління Якуб доведуть, що у будь-якому віці можливо все!
 • Ірина Левенцова – переможниця DYKA GONKA Витачів, неодноразова переможниця забігів Race Nation
 • Слава Кулаковський - хлопець, який втратив руку, але це не заважає йому змагатися на забігах, де конче необхідна сила рук та спритність. Він кине собі виклик і змагатиметься за ТРИФЕКТУ - нагороду за подолання усіх трьох дистанцій в один день
 • Денис Камєшков – переможець , DYKA GONKA Витачів, неодноразовий призер забігів Race Nation, Чемпіонатів Європу та світу з OCR-перегонів

Дистанції:

 • Дитячі забіги (діти - 10 -13 років, юніори 14-17 років)
 • Зухвала п'ятірка (5 км+, 20+ перешкод)
 • Шалена десятка (10 км+, 25+ перешкод)
 • Дика Миля (1,6 км, 15+ перешкод)
 • А також нагорода за подолання усіх трьох дистанцій в один день – Трифекта.

Переможці серед жінок та чоловіків будуть визначені за найменшим часом проходження дистанції.

Всі новини спорту читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии