Поиск

У Києві пройде парад помічників святого Миколая

У Києві пройде парад помічників святого Миколая

19 грудня у столиці відбудеться парад помічників святого Миколая – волонтерів.

Про це повідомили у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, передають Київські новини. Соцпортал.

Хода стартує о 15 годині від будівлі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36).

На початку заходу одягнені у новорічні костюми волонтери мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва та лідери дитячих та молодіжних громадських організацій отримають від Посланців миру Всеукраїнської молодіжної громадської організації (ВМГО) «Національна Організація Скаутів України» Світло Миру з Віфлеєму – символ Миру та злагоди. Після чого молодь із привітаннями крокуватиме на Контрактову площу, вітатиме киян та гостей столиці.

Організатори ходи: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ВМГО «Національна Організація Скаутів України» за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА.

Хода проходить у рамках традиційної акції «Не забудь привітати», що проводиться більш ніж 15 років поспіль та спрямована на привітання дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах (у тому числі з сімей, які внутрішньо переміщені зі сходу України, а також із сімей, де є учасники АТО, багатодітні, малозабезпечені сім’ї).

Нагадаємо, з вівторка у Києві розпочнуться сезонні продуктові ярмарки.

Комментарии