У Києві продадуть старовинну будівлю за мільйони гривень

  1. Главная
  2. Архив
  3. Киев
  4. У Києві продадуть старовинну будівлю за мільйони гривень
08:50, 12.12.17
Сегодня

У Києві продадуть історичну будівлю військового міністерства часів Української народної республіки і гетьманату Павла Скоропадського за 210 млн гривень.

Про це свідчать результати аукціону з продажу даного об'єкта на Prozorro.Продажі.

11 грудня відбувся аукціон з продажу будівлі в Києві на вул. Мазепи, 11 площею 6715,80 кв.м.

Будівля знаходиться з 2008 року на державному обліку, як пам'ятник архітектури і містобудування місцевого значення – "Будинок готелю Військово-Микільського монастиря".

На майно накладено арешт.

Будівля на вулиці Мазепи, 11 – це все, що залишилося від Військово-Микільського монастиря.

У 1910-і роки єпархіальний архітектор Євген Єрмаков побудував для церкви Великого Миколи 4-поверховий прибутковий будинок.

У Першу світову в будівлі було військове училище, при гетьмані Павлі Скоропадському – військове міністерство.

З лютого 2011 року будівля знаходиться на балансі Дельта Банку (договір купівлі-продажу від 23.02.2011 укладений з ПАТ "Аріал").

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) неодноразово направляв Дельта Банку приписи з приводу реставрації даної будівлі, оскільки її стан був аварійним.

У березні 2015 року Дельта Банк був визнаний неплатоспроможним, а будівля перейшла в іпотеку Національному банку в рахунок забезпечення виконання Дельта Банком своїх зобов'язань по отриманому кредиту рефінансування.

У листопаді Нацбанк погодив продаж даного об'єкту.

У проведеному Фондом гарантування вкладів аукціоні 11 грудня ухвалило участь 4 учасники: ТОВ "Вторполімер", ТОВ "Бест-тайм", ПП "Оптіма-ресурс" і ТОВ "ЗВ Ріелті".

Найбільшу суму запропонувала остання компанія "ЗВ Ріелті" – 210 млн гривень. Очікується підписання договору з переможцем аукціону.

Як повідомляв Соцпортал, проїзд в київських маршрутках може значно подорожчати.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости