Поиск

​У Києві приберуть багатостраждальне Йорданське озеро

Фракція ВО Батьківщини у Київській міській раді домоглася розчистки та благоустрою Йорданського озера на Оболоні.

Про це повідомила депутат фракції у Київраді Анна Свириденко.

За її словами на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики 17.05.2017 підтримано проект розпорядження виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Про забезпечення на 2017 рік природоохоронних заходів у місті Києві та перерозподіл видатків, передбачених Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) на 2017 рік у бюджеті міста Києва».

- Цим проектом розпорядження передбачено 800 тис. грн. на розчистку та благоустрій озера Йорданське в Оболонському районі міста Києва, в тому числі на проектні роботи, - розповіла вона.

Головними розпорядником та одержувачем коштів став департамент міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА і КП «Плесо».

- Після надання витягу з протоколу засідання постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики у виконавчому органі Київради (КМДА) відповідальний підрозділ має подати на підпис Віталію Кличку відповідне розпорядження, - зауважила депутатка.

Вона відзначила, що комфортний відпочинок мешканців Оболоні залежить від підпису міського голови.

- Я особисто знаю, яким великим був суспільний запит оболонців на це довгоочікуване рішення. Адже починаючи ще з зими 2015/16 років ми з Мариною Кочур неодноразово реагували на відповідні накази наших виборців посприяти у вирішенні питання забруднення Йорданського озера. І нарешті воно прийняте, - додала вона.

Йорданське озеро — озеро в гряді озер Опечень, друге від дніпровських заток. Розташоване між Оболонським проспектом і вулицею Йорданською в Оболонського району Києва.У радянські часи озеро інтенсивно забруднювалось прилеглими підприємствами.

Комментарии