Поиск

​У Києві посадовець райадміністрації вимагав хабар у понад 100 тис грн

На хабарі у 117 тисяч гривень погорів спеціаліст управління освіти Подільської РДА. Неправомірну вигоду посадовець вимагав та отримав від підприємця.

У Києві посадовець райадміністрації вимагав хабар у понад 100 тис грн

Як заявили у пресслужбі прокуратури Києва, нині чиновнику повідомлено про підозру за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою).

За даними слідства, використовуючи своє службове становище, посадовець вимагав від підприємців хабар за надання антиконкурентних переваг та створення сприятливих умов для перемоги в процедурах закупівель, які Подільська РДА проводить за державні кошти. Зокрема, мова йшла про капітальний ремонт та утеплення фасадів дитячого садка та школи, розташованих у Подільскому районі Києва.

Згідно досягнутої злочинної домовленості, підприємець повинен був систематично передавати працівнику РДА неправомірну вигоду, розмір якої визначався залежно від суми перерахованих підприємству коштів, обсягу та видів виконаних будівельних робіт. Посадовець у свою чергу контролював безперешкодний переказ бюджетних коштів за укладеними договорами на рахунки приватного підприємства, - повідомили у пресслужбі прокуратури Києва.

Оперативні новини столиці читайте в розділі #Київград на Соцпорталі. Як повідомлялося:

Комментарии