Поиск

У Києві починається будівництво метро на Виноградар

Зокрема, по лінії будівництва майбутньої лінії метро на Виноградар вже почалося облаштування будівельних майданчиків.

У Києві починається будівництво метро на Виноградар

Про це повідомляє Уніан, передають Новини Києва. Соцпортал.

За документацією, проект повинні реалізувати до лютого 2021 року. Тобто 2019 весь, 2020 весь і 2 місяці 2021-го року, - розповіла у коментарі виданню радник начальника комунального підприємства «Київський метрополітен» Наталка Макогон.

Вона нагадала, мова йде про будівництво перших двох станцій Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» до житлового масиву Виноградар.

Зазначається, що у рамках першої черги робіт на ділянці довжиною майже 4 кілометри передбачається спорудження двох станцій - «Мостицька» та «Проспект Правди» - і відгалуження у бік станції «Виноградар» для подальшого продовження лінії.

Бюджет проекту становить 5 млрд 993 млн грн.

Відповідно до техніко-економічного обгрунтування, затверджено будівництво 4 станцій на новій ділянці лінії метро на Виноградар – 2 з них у першій черзі будівництва і по одній станції – у другій та третій черзі (станції «Маршала Гречка» і «Виноградар»).

Передбачається, що будівельні роботи триватимуть 107,5 місяців (першої черги – 36 місяців, другої – 32 і третьої – 39,5 місяців).

Нагадаємо:

Комментарии