Поиск

За останні 4 роки у Києві звели 7 нових бюветних комплексів та облаштували 12 нових артезіанських свердловин.

Про це Київські новини. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

У Києві побільшало бюветів

Якщо у 2015 році в Києві працювали лише 127 бюветів, то зараз жителі столиці можуть скористатися 169 бюветами в усіх районах міста. У планах до 2025 року відновити роботу усіх непрацюючих бюветних комплексів, що обслуговуються Спеціалізованим водогосподарським комунальним підприємством «Київводфонд». Загалом на балансі підприємства налічується 198 бюветів.

- За чотири роки кількість робочих бюветів збільшилась на 42 одиниці, тобто на 33% і зараз складає 169 одиниць. Таких результатів ми досягли завдяки будівництву 7 нових бюветних комплексів, а також відновленню роботи непрацюючих бюветів шляхом будівництва 12 нових артезіанських свердловин малої продуктивності, своєчасного проведення планових капітальних ремонтів та систематичного технічного обслуговування, - розповіла директор «Київводфонду» Світлана Козловська.

За її словами, за 9 місяців поточного року містяни спожили 64,7 мільйона літрів бюветної води. На забезпечення обслуговування бюветних комплексів у 2018 році з бюджету Києва виділено 12,7 млн грн.

Нагадаємо, Києвом почала їздити перша електромаршрутка.

Комментарии