Поиск

​У Києві після відвідування ресторану отруїлися студенти

П’ять випадків гострої кишкової інфекції серед студентів зафіксовано у Києві. Усі вони могли отруїтися їжею, яку вживали в ресторані одного з готелів Києва.

У Києві після відвідування ресторану отруїлися студенти

Про це повідомляє пресслужба Держспоживслужби Києва.

Робітники Держспоживслужби провели інспекцію, за результатами якого встановлене порушення вимог Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", а саме:

 • не надані відомості щодо проведення державної реєстрації потужності оператора ринку;
 • потужність не підтримується в чистоті;
 • частково пошкоджено покриття стін та підлоги у приміщенні роздавальної;
 • не забезпечено розміщення харчових відходів у закритих контейнерах, сконструйованих так, щоб забезпечити максимальний рівень захисту.
 • Під час перевірки відібрано змиви з об'єктів навколишнього середовища для проведення лабораторних досліджень.

  Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві вжито заходи: видано Припис про усунення порушень вимог законодавства; прийнято Рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів; направлений лист на адресу районного управління поліції Головного управління Національної поліції в м.Києві щодо вжиття заходів реагування, за статтею 325 Кримінального кодексу України, - повідомили у Держспоживслужбі.

  Нині діяльність ресторану, у якому могли отруїтися студенти припинена, причина - недотримання оператором ринку законодавства України про безпечність та якість харчових продуктів.

  Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі

  Комментарии