Поиск

У Києві підозрюваний, який втік з приміщення суду, сам здався правоохоронцям

Підозрюваний, який втік з Голосіївського суду, згодом повернувся і здався правоохоронцям

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на ТСН.

У Києві підозрюваний, який втік з приміщення суду, сам здався правоохоронцям

Підозрюваний у вбивстві Андрій Йолкін приїхав серед ночі до Голосіївського районного суду, з якого втік напередодні та сам зателефонував до поліції, щоб його взяли під варту.

На місце подій приїхала і поліція, і співробітники прокуратури - він виконуватиме визначене судом рішення.

Йолкін стверджує, що втік з суду на знак протесту проти утримання в СІЗО – напередодні Голосіївський суд Києва постановив взяти підозрюваного під варту замість домашнього арешту. Чоловік стверджує, що тікати не збирався, а лише демонстрував свою незгоду з рішенням, адже мав рішення Європейського суду з прав людини, що він не може утримуватись у таких умовах протягом більше шести років.

Затриманий називає рішення суду свавіллям та каже – тікати не збирався, а лише привертав увагу до своєї справи. За втечу порушено ще одну справу. Правоохоронці впевнені, що Йолкін втік би з країни першої можливості, однак не зміг втілити цей задум у життя.

Як відомо, Йолкін – колишній працівник міліції Кривого Рогу. За версією слідства він, разом із ще двома чоловіками, міліціонером та раніше судимим парубком, скоювали викрадення людей та вбивства, аби заволодіти житлом жертв. "Жертвами цих злочинів є троє людей. Вони були вчинені з особливою жорстокістю", - розповіла речник прокуратури Києва Надія Максимець. У 2012 році всіх трьох затримали, відтоді, поки тривали судовІ засідання, вони шість років були під вартою. Підозрювані переконували, що до вбивств не причетні, і втікати в разі домашнього арешту не збираються.

Нагадаємо, у Києві з суду втік підозрюваний у вбивстві.

Комментарии