Поиск

У Києві перевірять як дотримуються пожежної безпеки на об’єктах культурної спадщини

У Києві перевірять як на об’єктах культурної спадщини та у культових спорудах дотримуються пожежної та техногенної безпеки. Перевірити доведеться більше трьох тисяч споруд.

У Києві перевірять як дотримується пожежної безпеки

Про це повідомляє прес-служба КМДА, передає Соцпортал.

У столиці перевірять об’єкти культурної спадщини та культові споруди на предмет дотримання пожежної та техногенної безпеки. Відповідне окреме доручення підписав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

- Загалом у Києві понад 3500 об’єктів культурної спадщини: будівлі та пам’ятники, які перебувають як у комунальній та державній, так і в приватній власності. Усі об’єкти комунальної власності, які постійно використовуються, мають бути першочергово обстеженими. За стан таких об’єктів, які перебувають у приватній власності, відповідають безпосередні власники, – зазначив Микола Поворозник.

Загалом на заходи з охорони та збереження культурної спадщини протягом наступних трьох років заплановано витратити 247,7 млн грн.

Найбільшу суму заплановано на реставрацію та розвиток об’єктів культурної спадщини – 74,3 млн.

На сьогодні у Києві нараховується 3552 об’єкти культурної спадщини, з яких: національного значення – 344, місцевого – 1980, щойно виявлених – 1228.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі.

Ще цікаво:

Комментарии