Поиск

У Києві оцінили проект бюджету-2019

проект бюджету-2019

Проект бюджету на 2019 рік достатньо збалансований.

Про це під час розширеного засідання колегії заявив перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник, інформують Київські новини. Соцпортал.

- У нас немає жодної статті, які порівно із 2018 роком у проекті бюджету 2019-го не збільшились, враховуючи те, що у нас збільшується бюджет у цілому. Я дав доручення додатково попрацювати з іншими джерелами наповнення бюджету, зокрема, із державними програмами, що фінансуються із державного бюджету. Насамперед, "Безпека дорожнього руху", до якої ми маємо внести свої пропозиції щодо фінансування столичних об’єктів, – розповів Микола Поворозник.

За його словами, інші джерела фінансування – це результат роботи з міжнародними фінансовими організаціями.

- Ми вирішили питання заборгованості, і тепер відкривається можливість працювати надалі у звичному режимі з такими організаціями як Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, Світовий банк та іншими, - сказав посадовець.

Зокрема, Микола Поворозник додав, що на сьогодні вже є домовленості про купівлю транспорту з Європейським інвестиційним банком. На завершальній стадії переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо залучення коштів для реконструкції та ремонту мостів і розв’язок.

Нагадаємо, на Троєщині побудують нову школу.

Комментарии