Поиск

У Києві невакцинованим дітям не заборонять ходити у школу – КМДА

Заклади освіти не мають права перевіряти достовірність довідок про вакцинацію дітей - КМДА

Невакцинованим дітям не заборонять відвідувати київські школи, пише «Інтерфакс-Україна» з посиланням на заступника голови КМДА Валентина Мондриївського.

«2 вересня розпочнеться новий навчальний рік, і заборони невакцинованим дітям відвідувати установи освіти не буде... Заборонити дітям відвідувати установи освіти ми не можемо», – розповів Мондриївський.

За словами заступника голови КМДА, невакцинованих дітей можуть не пускати до школи у разі низького рівня вакцинації та погіршення статистичних даних про наявність захворювань. У такому разі дітей мають навчати дистанційно.

За словами Мондриївського, сьогодні заклади освіти не мають права перевіряти достовірність довідок про вакцинацію дітей, які надають батьки.

Водночас, чиновник зазначив, що в разі низького рівня вакцинації та погіршення статистичних даних про наявність захворювань, влада Києва буде змушена обмежувати невакцинованих дітей до закладів освіти та забезпечувати їх правом на дистанційну освіту.

Він підкреслив, що влада міста спільно з медиками повинні працювати над тим, щоб вакцинація дітей проходила на належному рівні.

Раніше міністерка освіти Лілія Гриневич заявила, керівники садків і шкіл мають право не допускати до навчання нещеплених дітей.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Комментарии