Поиск

У Києві налічується майже 100 непридатних для проживання будинків - КМДА

У Києві 99 будинків знаходяться в непридатному для проживання стані. Про це повідомив в. о. директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Іван Пастухів.

"Станом на 1 січня 2017 року в Києві налічується 99 будинків і будівель, що перебувають в аварійному, непридатному для проживання стані", - повідомив Пастухів.

Він додав, що обов'язок з обслуговування і ремонтних робіт покладається на житлово-експлуатаційні організації, на балансі яких ці будинки знаходяться".

Найбільша кількість аварійних будівель знаходиться в Подільському районі – 35 будинків. У Шевченківському районі є 31 будинок, визнаних непридатними для проживання. Трійку районів з непридатними для життя будинками замикає Голосіївський. Там 14 аварійних будівель. 5 небезпечних об'єктів нерухомості перебуває у Святошинському районі (вул. Відпочинку, 9, вул. Серповая, 16/21, проспект Перемоги, 103-а, вул. Бахмачская, 20, вул. Михайла Котельникова, 47). Найменше аварійних будинків у Печерському (Велика Васильківська, 17Б) та Солом'янському (Медова, 10) районах.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві очистили від МАФів одну з найбільш завантажених станцій метро.

Комментарии