Поиск

У Києві через грип призупинено навчання в трьох школах

У Києві через грип призупинено навчання в трьох школах

Через зростання захворюваності на грип і гострі респіраторні інфекції серед школярів початкових класів призупинено заняття у трьох навчальних закладах столиці.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, зазначає Соцпортал.

- Наразі у місті захворюваність на грип і ГРВІ перебуває на рівні, характерному для даного періоду року. Проте за 49-й тиждень 2018 року зареєстровано незначне зростання захворюваності на 4,3%, якщо порівнювати з попереднім тижнем. Зростання відбулося як за рахунок дорослих, так і за рахунок дітей, – сказав Поворозник.

Він також додав, що керівники навчальних закладів мають право повністю або покласово призупиняти навчальний процес за відсутності 20% від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та ГРВІ. Таке рішення на початку року прийняла постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

За словами посадовця, задля уникнення розповсюдження інфекції прийнято рішення щодо призупинення занять у початкових класах однієї школи, де рівень захворюваності перевищив 20%. Іще у 2-х школах відбулося часткове покласове закриття.

Так, наразі для учнів початкових класів спеціалізованої школи № 88 Печерського району призупинено навчальний процес. У Святошинському районі призупинено навчання у одному з класів школи № 50 та у ще одному – у НВК «Лілея». Натомість дошкільні навчальні заклади закриватися не будуть, - резюмував перший заступник голови КМДА.

Нагадаємо, смерть на роботі. За листопад на виробництві загинули 42 працівника.

Комментарии