Поиск

У Києві будуть розширяти мережу безкоштовного Wі-Fі

На сьогоднішній день на 11 туристичних локаціях Києва вже є безперешкодний доступ до безкоштовного інтернету. І цю мережу будуть роширяти.

У Києві будуть розширяти мережу безкоштовного Wі-Fі

Про це Новини Києва. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

Для створення можливості швидкісного доступу до мережі Інтернет на території міста Києва заплановано будівництво мережі Wі-Fі. Для цього розпорядженням КМДА передбачено проведення відповідних конкурсів із залучення інвесторів.

Концепція проекту передбачає побудову інтегрованої мережі для надання мультисервісних послуг шляхом розміщення точок доступу (Wі-Fі) на об’єктах комунальної власності столичної громади – нежитлових будинках, інженерних та інших спорудах.

Замовником будівництва визначено спеціалізоване комунальне підприємство «Київтелесервіс». Підготовчі (передінвестиційні) роботи здійснюватиме комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство».

Реалізація проекту надасть можливість гостям та мешканцям Києва вільно користуватись швидкісним інтернетом у парках та на вулицях міста, незалежно від мобільних операторів або ж стану рахунку.

Відзначається, що в рамках ініціативи Kyiv Smart City з 2017 року розпочато будівництво мережі Wі-Fі в туристичних місцях столиці. На сьогодні вже на 11 локаціях є безкоштовний доступ до мережі Інтернет.

Мова йде про Андріївський узвіз, Контрактову, Михайлівську, Софійську та Поштову площі, Майдан Незалежності, парк Шевченка, Золоті Ворота, Палац спорту, Палац «Україна» і НСК «Олімпійський». Точка доступу має назву KyivSmartCity.

Нагадаємо:

Комментарии