Поиск

У Києві батько із сином намагалися викрасти іномарку за допомогою евакуатора

У Києві батько із сином намагалися викрасти автомобіль «Пежо» на іноземній реєстрації. Для цього вони замовили евакуатор.

Аби не викликати підозри, чоловіки показали водієві документи на машину і представилися її власниками. Поліцейські, котрі під’їхали з’ясувати причини завантаження іномарки на евакуатор, відразу викрили наміри зловмисників. Усіх учасників цієї події для з’ясування обставин доставили до управління поліції.

Попередньо встановлено, що чоловіки намагалися викрасти автомобіль на запчастини. Зі слів 43-річного чоловіка, його син має у користуванні автомобіль «Пежо-406», 1998 року випуску, який постійно потрібно ремонтувати. Якось він запримітив на узбіччі вулиці Васильківської такий же автомобіль такого ж кольору. Тож вирішив його привласнити.

За його спостереженнями, автівка з іноземною реєстрацією з грудня минулого року постійно стояла на одному місці. Взявши документи на власну машину та державні номерні знаки, батько із сином ввели в оману водія евакуатора та намагалися за його допомогою викрасти автомобіль. Однак їх на місці злочину затримали поліцейські.

Наразі батьку і сину загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Як повідомляв Соцпортал, жінка впала з мосту у Києві.

Комментарии