Поиск

У Києві батьки примушували дітей жебракувати на вокзалі

У Києві під час рейду на Залізничному вокзалі були виявлені діти, котрих батьки примушували жебракувати.

новини Києва, київські новини, кримінал

Про це повідомляють Новини Києва. Соцпортал з посиланням на поліцію Києва.

- На матір склали адміністративний матеріал, а з батьками, діти яких перебували без нагляду, - провели профілактичні бесіди, - йдеться у повідомленні.

Представники ювенальної превенції Солом'янського та Головного управлінь поліції відпрацювали територію залізничного вокзалу. Під час рейду правоохоронці виявили осіб, які займаються жебрацтвом, та задокументували факт використання для цих цілей дітей.

Як повідомив начальник сектору ювенальної превенції Солом'янського управління поліції Віталій Бойко, у ході проведення заходів виявлено трьох малолітніх, які жебракували разом із матір'ю.

- На жінку склали протокол за статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали будуть передані в суд для прийняття рішення, - зауважив він.

Поліцейські виявили дітей, які перебували на вокзалі без супроводу дорослих. Після встановлення анкетних даних та місцезнаходження поліцейські провели із їхніми батьками профілактичні бесіди.

Окрім того, працівники сектору ювенальної превенції на двох неповнолітніх склали протоколи за ст. 175-1 (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) та на одного - за ст. 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, що

Комментарии