Поиск

У Києві багатодітна мати пограбувала пенсіонерку: суд її пожалів

У Києві двоє жінок пограбували пенсіонерку. Суд по-різному поставився до їх минулому і так само спроектував майбутнє.

новини Києва, кримінал

Про це повідомляють Новини Києва. Соцпортал з посиланням на прокуратуру міста Києва.

- За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури №2 Дарницьким районним судом міста Києва оголошено обвинувальний вирок двом жінкам, які зухвало напали на пенсіонерку та пограбували її, - йдеться у повідомленні.

У червні 2016 року зловмисниці, представившись працівниками соціальної служби, втерлися в довіру 80-річної жінки та проникли в її квартиру під приводом перевірки квитанцій по сплаті комунальних послуг. Допоки одна з них відволікала пенсіонерку, інша обшукала квартиру на предмет цінних речей та грошових коштів. У цей час зловмисниці були викриті потерпілою, тож аби жінка не покликала на допомогу, злочинці заподіяли їй тілесних ушкоджень та заволоділи матеріальними цінностями.

Дії нападниць кваліфіковано за ст.186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднане з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілої, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням у житло).

Дарницький районний суд підтримав позицію прокуратури та засудив одну із зловмисниць, яка вже була раніше судима, до 5 років позбавлення волі, а іншу, що має на утриманні чотирьох малолітніх дітей, до 3 років іспитового строку.

Нагадаємо, раніше:

  • У Харкові чоловік, який перебував у міжнародному розшуку, вбив заробітчанку.
  • Чоловік перебував у міжнародному розшуку за вбивство жінки на території РФ. І лише після скоєння вбивства у Харкові, зловмисника затримали у Києві.

Комментарии