У кіберполіції розповіли про небезпечний вид шахрайства

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. У кіберполіції розповіли про небезпечний вид шахрайства
12:41, 01.03.17
Департамент кіберполіції Національної поліції України

Кіберполіцейськими Київщини розкрито злочинну схему телефонного шахрая «Терміново необхідні гроші! Я потрапив в ДТП!»

Черговий випадок стався на території Черкаської області, де 77-річна пенсіонерка з міста Сміла, перерахувала значну суму зловмиснику.

Так, зателефонувавши жінці піздно ввечері та представившись членом сім’ї, а саме - племінником, прикидаючись тяжко травмованим, в результаті ДТП, шахрай попросив перерахувати кошти на картковий рахунок «лікаря», для ніби-то невідкладного операційного втручання. З приводу питання, чому телефонує з іншого номера, - пояснив це тим, що його мобільний пошкоджено внаслідок аварії. Скористувавшись шоковим станом потерпілої, дуже правдоподібно імітуючи голос та тяжкий самопочуття, вчиняючи психологічний тиск, так званий «племінник» домігся своєї підступної цілі – налякана жертва, нічого не здогадуючись, перерахувала через термінал самообслуговування грошові кошти.

Шахрай, заволодів заощадженнями літньої жінки, які остання перерахувала на вказаний банківський картковий рахунок.

Завдяки оперативності та своєчасному реагуванню на звернення потерпілих, працівники кіберполіції Черкащини, встановили та затримали по гарячих слідах неодноразово раніше судимого жителя м. Васильків, Київської області.

"На протязі 2016-2017 років даний зловмисник вчиняв аналогічні шахрайські дії, використовуючи при цьому номер мобільного телефону 093-537-72-73 та банківську картку № 4188373025991958. А тому, якщо Ви стали жертвою даного шахрая, або вам відома інформація, щодо осіб, які були ним ошукані, просимо звернутися на гарячу лінію кіберполіції або до відділу кіберполіції в Черкаській області", - повідомили у кіберполіції.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві спіймали групу діючих та колишніх поліцейських, яка грабувала на замовлення.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости