Поиск

У Кемерові на місці ТЦ «Зимова вишня» відкрили «Парк ангелів» в пам'ять про загиблих

Трагедія сталася півтора роки тому

У Кемерово відкрився «Парк ангелів». Його побудували на місці знесеного торгового центру «Зимова вишня», під час пожежі в якому загинули 60 осіб.

Про це повідомляє Интерфакс.

У парку висадили 60 сосен в пам'ять про загиблих. За два роки, коли дерева підростуть, їх об'єднають, закріпивши між ними гамаки. По периметру парку встановлені колони з аудіоколонками, побудований амфітеатр, дитячі гірки та гойдалки і фонтан. У парку є православна каплиця, де можна вшанувати пам'ять загиблих.

«Нашим завданням було відкрити не місце скорботи, а сили. Тут висаджено все, що росте на території Кузбасу. Озера і річки ми відтворити не змогли, але вони відображені у вигляді фонтанів», - заявив губернатор Кузбасу Сергій Цивільов.

За його словами, влада не стала влаштовувати урочистих заходів на честь відкриття скверу. У перший день роботи в парку весь день звучав симфонічний оркестр Кузбасу.

Назву скверу вибрали за допомогою відкритого голосування на сайті мерії. За словами губернатора, парк побудували за рахунок приватних пожертвувань. Над проектом працювали російські і американські архітектори та урбаністи.

Пожежа в торговому центрі «Зимова вишня» стався в березні 2018 року. Загинули 60 осіб, у тому числі 37 дітей. За даними слідства, пожежа виникла в результаті замикання електропроводки на четвертому поверсі торгового центру.

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии