Поиск

У Карпатах під сніговою лавиною загинув турист з Києва

У Карпатах трьох туристів з Києва накрило сніговою лавиною. Двоє з них зуміли вибратися з-під товщі снігу, але свого третього товариша вони відкопали вже мертвим.

У Карпатах під сніговою лавиною загинув турист з Києва

Про це Соцпортал повідомили у ДСНС Закарпатської області.

Як з’ясувалось, троє туристів з Києва попередньо дізнавались в рятувальників про погодні умови, рівень лавинної небезпеки та можливість виходу туристичним маршрутом. У відповідь, фахівці ДСНС заборонили їм виходити у Карпати та рекомендували дочекатись покращення погодних умов. Однак ті, знехтували порадами та вирушили туристичним маршрутом до гірського озера Геришаска на полонину Ярошеска в районі гори Стіг Рахівського району.

За словами потерпілих, близько 17:00 24 січня їх накрило сніговою лавиною. Двом з них вдалось відкопатися з-під шару снігу і вони відкопали свого товариша, однак, він вже був без ознак життя.

У зв’язку із темною порою доби, вони вирішили переночувати вгорах, а зранку повернутись до населеного пункту та розповісти про цей факт відповідним службам. Адже самостійно транспортувати загиблого, через брак технічних засобів не виявлялось можливим.

Наразі у цю місцевість направленапошуково-рятувальна група для транспортування тіла.

Нагадаємо, туристів попередили про небезпеку снігових лавин у Карпатах.

Комментарии