Поиск

У Канаді морський лев схопив дівчинку за сукню і потягнув у воду

У канадському місті Річмонд морський лев схопив за сукню дівчинку, яка присіла біля водойми, і потягнув її у воду. Запис інциденту, що стався в гавані Steveston fisherman's Wharf, доступний на YouTube.

Як зазначається у підписі до ролика, дитину врятували родичі та очевидці, вона не постраждала.

Як пише CBC News, автор відео розповів, що він часто бачить морських левів у цьому місці, але ніколи не був свідком нічого подібного. Він також зазначив, що прямо перед нападом тварину годували люди, які прогулювалися на пристані.

За словами директора центру з дослідження морських ссавців при Університеті Британської Колумбії Ендрю Трайтса, його першою думкою після перегляду відео стала така: "Як не розумні деякі люди, які не відносяться до дикої природи з належною повагою".

"Це був каліфорнійський морський лев-самець - величезні тварини, вони не артисти цирку і не навчені бути поруч з людьми", — додав він.

Трайтс вважає, що коли дівчинка повернулася і сіла біля води, в поле зору тварини потрапив фрагмент її сукні, морський лев сприйняв його за їжу, і тому схопив. Експерт сподівається, що це відео навчить людей не годувати диких звірів.

Як повідомляв Соцпортал, у Франції стартував ювілейний Каннський кінофестиваль.

Комментарии